LOADING CLOSE

کنفرانس تابستان ۲۰۲۲

HamgaamConference2019-Title2

قدم‌هایی به سوی رابطه‌ای عمیقتر با خدا

دوشنبه ۲۹ جولای - جمعه ۲ آگوست ۲۰۱۹

در کنفرانس تابستانی شورای همگام، همگی شما دعوت دارید

شورای کلیساهای ایرانی همگام از شما دعوت می‌کند که در یازدهمین کنفرانس تابستانی این شورا که در محلی عالی و فارق از هیاهوی شهری در کشور ولز (شهر نیوتاون) تدارک دیده شده است، به همراه اعضای کلیسای خود شرکت فرمایید.

این کنفرانس در تاریخ دوشنبه ۲۹ جولای ، از ساعت ۴ بعدازظهر با ثبت نام و صرف شام آغاز می‌شود و در ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲ آگوست پس از صرف صبحانه خاتمه می‌یابد.

هدف این کنفرانس، گردآمدن مؤمنین در اتحاد نام مسیح به منظور پرستش و تجدید قوای روحانی، تعلیم کتاب مقدس، استراحت و مشارکت می‌باشد.

سخنران کنفرانس

کشیش ادوارد هوسپیان‌مهر

ادوارد هوسپیان مهر در تهران و در خانواده‌ای ارمنی بدنیا آمد. در ۱۲ سالگی به مسیح ایمان آورد و از همان زمان تصمیم گرفت تا بقیۀ طول عمر خود را صرف خدمت خدا کند. او از ۱۸ سالگی به عنوان شبان در شعب مختلف کلیسای جماعت ربانی در شهرهای اصفهان (۷ سال)، ارومیه (۹ سال)، تهران (۱۱ سال) خدمت کرد. بعد از شهادت برادرش اسقف هایک هوسپیان مهر، به عنوان ناظر کلیساهای جماعت ربانی ایران انتخاب شد. در طول ۳۵ سال خدمت ایشان در ایران، افراد بسیاری ایمان آورده، و برای خدمت در کلیساهای تازه تأسیس در شهرهای مختلف آموزش دیدند.

در سال ۲۰۰۳ برای سفر کوتاهی راهی انگلستان شدند، اما علیرغم میل خود، از بازگشت به ایران محروم شدند. در این زمان از طرف کلیسای ایرانیان لندن دعوت شدند تا به عنوان شبان در این کلیسا خدمت کنند. ایشان از سال ۲۰۰۳ در سمت شبانی ارشد به خدمت در سه شعبۀ این کلیسا (غرب لندن، شمال لندن و ارامنه) مشغول شدند و از سال ۲۰۱۳ شبانی کلیسای ایرانیان لندن را به هیات شبانی آن تحویل و تمرکز خود را بر روی دو کلیسای شمال لندن و ارامنه گذاشتند. کشیش ادوارد در عین حال به عنوان ناظر شورای کلیساهای ایرانی همگام در اروپا و بریتانیا اشتغال دارند.

کشیش ادوارد را بی شک می‌توان یکی از بانفوذترین واعظان ایرانی به شمار آورد. موعظه‌های وی از طریق اینترنت، کاست، سی‌دی و ویدیو به شکل عمده‌ای در کشورهای مختلف انتشار می‌یابند و از او برای سخنرانی در کنفرانس‌های مسیحی، کانال‌های تلویزیون ماهواره‌ای دعوت می‌شود.

هزینهٔ شرکت در کنفرانس

 • بزرگسالان ………………………. 150£

 • نوجوانان ۱۱ تا ۱۳ سال …………. 110£

 • کودکان ۸ تا ۱۰ سال …………… 95£

 • کودکان ۳ تا ۷ سال …………… 65£

 • کودکان زیر ۲ سال ………… رایگان*

  * هزینهٔ کرایه تخت بچگانه ۱۰پوند می‌باشد

پیش‌پرد اختی معاد ل ۵۰ پوند در هنگام ثبت‌نام دریافت خواهد  شد و این مبلغ غیرقابل‌عودت می‌باشد. مابقی هزینه کنفرانس می‌بایست تا یکشنبه ۱۴ جولای ۲۰۱۹ به مسئولین کنفرانس پرد اخت شود .

تعدادی اقامتگاه لوکس نیز موجود می‌باشد که می‌توانید با پرداخت ۳۰ پوند اضافه‌تر برای هر نفر و هماهنگی با مدیریت کنفرانس از آنها بهره‌مند شوید.

د ر صورت تمایل می‌توانید  مبلغی اضافه بر هزینۀ شخصیتان را د ر کنفرانس بپرد ازید  و این مبلغ برای افرادی که قاد ر به پرد اخت تمام هزینۀ خود  نیستند  منظور خواهد  گرد ید .

نحوهٔ ثبت‌نام در کنفرانس

اگر به همراه کلیسای خود در این کنفرانس شرکت می‌کنید، لطفاً از مسئول ثبت‌نام کلیسا بخواهید که نام شما را در لیست ثبت‌نام شوندگان بنویسند. لطفاً به آنها یادآور شوید که فرم زیر را حتما پر کرده و به آدرس ایمیل ما ارسال دارند.

و اگر به صورت شخصی می‌خواهید ثبت‌نام کنید، پس از پر کردن فرم ثبت‌نام با ما تماس بگیرید تا نحوهٔ ثبت‌نام شما را بررسی کنیم.

مشخصات بانکی کنفرانس:
Hamgaam Conference (Metro Bank)
Sort Code: 23-05-80
Account Number: 20723599
نکاتی دربارهٔ نحوهٔ ثبت‌نام:
 • متاسفانه امسال از پذیرفتن پول نقد در محل کنفرانس معذوریم.
 • حتما رونوشتی از رسید پرداخت بانکی خود را به همراه مشخصات کامل خود یا گروه‌تان، برای ما ایمیل کنید.
 • شما می‌بایست تمامی مبلغ هزینه شرکت در کنفرانس‌تان را تا قبل از روز آغاز پرداخت کرده باشید.

راه‌های تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال فرم ثبت‌نام خود از طریق ایمیل و تلفن زیر با ما تماس بگیرید:

+447514626185
conference@hamgaam.net

نکاتی مهم برای شرکت کنندگان

 • به علت محدودیت جا، افراد به نسبت زمانی که اقدام کرده‌اند ثبت‌نام خواهند شد. پس هرچه زودتر اقدام به ثبت‌نام نمایید.
 • این کنفرانس فقط مخصوص مسیحیان می‌باشد. اما تنها مختص به اعضای شورای کلیساهای ایرانی همگام نیست.
 • علاوه بر مسیحیان ایرانی در انگلستان، مسیحیان دیگر کشورها نیز می‌توانند در این کنفرانس شرکت کنند.
 • در این کنفرانس خادمین زیادی از سرتاسر بریتانیا و اروپا ما را خدمت خواهند کرد.
 • کلیساهای شرکت کننده مسئول جمع‌آوری هزینه‌های کنفرانس از اعضای خود هستند. اگر کسی از شرکت کنندگان نیازی به کمک هزینه داشته باشند از طریق کلیسای خودشان تأمین خواهد شد. مبلغ کنفرانس در حداقل مقدور نگاه داشته شده است و پرداخت کمک هزینه برای برگزار کنندگان کنفرانس مقدور نخواهد بود.
 • لطفاً کتاب‌مقدس، حوله، صابون، شامپو و ملافه‌های (روتختی، روبالشتی و روپَتویی) خود را بهمراه بیاورید.
 • لطفاً از آوردن وسایلی همچون قلیان و مشروبات الکُلی که در شأن کنفرانس مسیحی نیست، جدداً خودداری فرمایید.
 • هزینۀ کنفرانس تنها شامل صبحانه و شام می‌باشد و تهیه نهار برعهدهٔ شرکت کنندگان است. آشپزخانه کوچکی در هر یک از اقامتگاه‌ها برای تهیه غذا موجود می‌باشد.
 • هزینۀ رفت و آمد نیز برعهدۀ شرکت کنندگان است.

Cefn Lea Park

Midwales Christian Holiday and Conference Complex

Cefn Lea Park, Dolfor, Newtown, Powys SY16 4AJ

محل کنفرانس

محل برگزاری کنفرانس (Cefn Lea Park) ظرفیت پذیرش کنفرانسی تا ۵۰۰ نفر را داراست. شورای کلیساهای ایرانی همگام امسال محل کنفرانس را برای ۳۰۰ – ۳۵۰ نفر رزرو کرده است.

پارک Cefn Lea در محدودۀ خوش آب و هوایی در ولز قرار دارد. به دور از سروصدای شهر و در دامن طبیعت، این مجموعه بزرگ از امکانات مناسبی برای استراحت، تفریح و برگزاری کنفرانسهای بزرگ برخوردار است و معمولا توسط کلیساها، مدارس و دانشگاهها مورد استفاده قرار میگیرد.

این مکان علاوه بر طبیعت سبز و امکانات تفریحی بسیار، سالن‌های متعد د ی را نیز جهت برگزاری جلسات مختلف برای گروه‌های سنی از جمله کود کان، نوجوانان و جوانان د ر اختیار ما می‌گذارد . ما امیدواریم از مشارکت با دیگر ایمانداران کمال استفاده را در این زمان کم ببرید و ملاقاتی تازه با خداوند داشته باشید.

پارکینگ نسبتاً بزرگی برای پارک کردن ماشینهای شخصی تدارک دیده شده است.

محل کنفرانس بر روی جاده Newtown ،A483 به Llandrindod Wells Rd، در حدود ۱ مایلی روستای Dolfor می‌باشد. اگر از طرف شهر Newtown بیایید، در ورودی محل کنفرانس سمت راست شما قرار خواهد داشت.

نزدیکترین ایستگاه قطار Newtown Powys، بر روی خط Shrewsbury به Aberystwyth می‌باشد. این ایستگاه در فاصلهٔ ۵ مایلی از محل کنفرانس است، که همیشه تعداد زیادی تاکسی با قیمت‌های مناسب درآنجا موجود است.