LOADING CLOSE

کنفرانس تابستان ۲۰۲۴

HC24-Logo

اگر به روح زیست می‌کنیم به روح نیز رفتار کنیم

دوشنبه ۲۹ جولای - جمعه ۲ آگوست ۲۰۲۴

در کنفرانس تابستانی شورای همگام، همگی شما دعوت دارید

شورای کلیساهای ایرانی همگام از شما دعوت می‌کند که در یازدهمین کنفرانس تابستانی این شورا که در محلی عالی و فارق از هیاهوی شهری در کشور ولز (شهر نیوتاون) تدارک دیده شده است، به همراه اعضای کلیسای خود شرکت فرمایید.

این کنفرانس در تاریخ دوشنبه ۲۹ جولای ، از ساعت ۴ بعدازظهر با ثبت نام و صرف شام آغاز می‌شود و در ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲ آگوست پس از صرف صبحانه خاتمه می‌یابد.

هدف این کنفرانس، گردآمدن مؤمنین در اتحاد نام مسیح به منظور پرستش و تجدید قوای روحانی، تعلیم کتاب مقدس، استراحت و مشارکت می‌باشد.

سخنران کنفرانس

کشیش
سیامک زرگری

سیامک زرگری در مهرماه ۱۳۴۶ در شهر آبادان و در خانواده‌ای نیمه مذهبی متولد شد. او تحصیلات ابتدایی خود را به پایان رساند و با آغاز جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۵۸، به همراه خانواده‌اش به شیراز مهاجرت کرد و دوران راهنمایی و دبیرستان را در آنجا گذراند. سپس، وی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تحصیل کرد اما در دهمین ترم به دلیل شرکت در فعالیت‌های دانشجویی متهم شد و از تحصیل محروم گردید. شرایط دشوار وی را مجبور به ترک ایران کرد و در سال ۱۹۹۶ میلادی به عنوان مهاجر به آلمان رفت.

در آلمان، بلافاصله پس از دریافت پذیرش دائم پناهندگی، تصمیم به ادامه تحصیل گرفت. در این دوره، پس از شنیدن بشارت انجیل از فردی شیرازی، زندگی خود را به مسیح به عنوان‌نجات دهنده تقدیم کرد. در آن دوران، او با شور و اشتیاق به کمپ‌های پناهندگی رفته و مردم را به کلیسا و پیغام خوش انجیل دعوت می‌کرد.

در سال ۱۹۹۶ میلادی، با خواهر رزیتا آشنا شد و با تأیید کلیسا، زیر نظر شبانان و مشایخ، ازدواج کردند که حاصل آن تولد دختر و پسری خداترس می‌باشد.

در سال ۲۰۰۰، خداوند وی را به خدمت شبانی فراخواند و در سال ۲۰۰۴ به عنوان شبان کلیسا دستگذاری شد. سیامک کلیسای جدیدی را در شهر اسن آلمان آغاز کرد.

از سال ۲۰۰۹، وی فعالیت‌های خدمتی خود را گسترش داد و کلیساهای خانگی‌ای در ایران، ترکیه، اروپا، آمریکا، استرالیا و کانادا تاسیس کرد. خدمات او از طریق شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی گسترده‌ای نظیر شبکه ۷ و Love Word Persia پخش می‌شوند.

هزینهٔ شرکت در کنفرانس

 • بزرگسالان ………………………. 195£

 • نوجوانان ۱۱ تا ۱۳ سال …………. 150£

 • کودکان ۸ تا ۱۰ سال …………… 110£

 • کودکان ۳ تا ۷ سال …………… 70£

 • کودکان زیر ۲ سال ………… رایگان*

  * هزینهٔ کرایه تخت بچگانه ۱۰پوند می‌باشد

پیش‌پرد اختی معاد ل ۵۰ پوند در هنگام ثبت‌نام دریافت خواهد  شد و این مبلغ غیرقابل‌عودت می‌باشد. مابقی هزینه کنفرانس می‌بایست تا یکشنبه ۷ جولای به مسئولین کنفرانس پرد اخت شود .

تعدادی اقامتگاه لوکس نیز موجود می‌باشد که می‌توانید با پرداخت ۳۵ پوند اضافه‌تر برای هر نفر و هماهنگی با مدیریت کنفرانس از آنها بهره‌مند شوید.

د ر صورت تمایل می‌توانید  مبلغی اضافه بر هزینۀ شخصیتان را د ر کنفرانس بپرد ازید  و این مبلغ برای افرادی که قاد ر به پرد اخت تمام هزینۀ خود  نیستند  منظور خواهد  گرد ید .

نحوهٔ ثبت‌نام در کنفرانس

اگر به همراه کلیسای خود در این کنفرانس شرکت می‌کنید، لطفاً از مسئول ثبت‌نام کلیسا بخواهید که نام شما را در لیست ثبت‌نام شوندگان بنویسند. لطفاً به آنها یادآور شوید که حتما با مدیریت اجرایی کنفرانس در تماس باشند.

و اگر به صورت شخصی می‌خواهید ثبت‌نام کنید، حتما با ما تماس بگیرید.

مشخصات بانکی کنفرانس:
Hamgaam Conference (Metro Bank)
Sort Code: 23-05-80
Account Number: 20723599
نکاتی دربارهٔ نحوهٔ ثبت‌نام:
 • متاسفانه امسال از پذیرفتن پول نقد در محل کنفرانس معذوریم.
 • حتما رونوشتی از رسید پرداخت بانکی خود را به همراه مشخصات کامل خود یا گروه‌تان، برای ما ایمیل کنید.
 • شما می‌بایست تمامی مبلغ هزینه شرکت در کنفرانس‌تان را تا قبل از روز آغاز پرداخت کرده باشید.

راه‌های تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال فرم ثبت‌نام خود از طریق ایمیل و تلفن زیر با ما تماس بگیرید:

+447514626185
conference@hamgaam.net

نکاتی مهم برای شرکت کنندگان

 • به علت محدودیت جا، افراد به نسبت زمانی که اقدام کرده‌اند ثبت‌نام خواهند شد. پس هرچه زودتر اقدام به ثبت‌نام نمایید.
 • این کنفرانس فقط مخصوص مسیحیان می‌باشد. اما تنها مختص به اعضای شورای کلیساهای ایرانی همگام نیست.
 • علاوه بر مسیحیان ایرانی در انگلستان، مسیحیان دیگر کشورها نیز می‌توانند در این کنفرانس شرکت کنند.
 • در این کنفرانس خادمین زیادی از سرتاسر بریتانیا و اروپا ما را خدمت خواهند کرد.
 • کلیساهای شرکت کننده مسئول جمع‌آوری هزینه‌های کنفرانس از اعضای خود هستند. اگر کسی از شرکت کنندگان نیازی به کمک هزینه داشته باشند از طریق کلیسای خودشان تأمین خواهد شد. مبلغ کنفرانس در حداقل مقدور نگاه داشته شده است و پرداخت کمک هزینه برای برگزار کنندگان کنفرانس مقدور نخواهد بود.
 • لطفاً کتاب‌مقدس، حوله، صابون، شامپو و ملافه‌های (روتختی، روبالشتی و روپَتویی) خود را بهمراه بیاورید.
 • لطفاً از آوردن وسایلی همچون قلیان و مشروبات الکُلی که در شأن کنفرانس مسیحی نیست، جدداً خودداری فرمایید.
 • هزینۀ کنفرانس تنها شامل صبحانه و شام می‌باشد و تهیه نهار برعهدهٔ شرکت کنندگان است. آشپزخانه کوچکی در هر یک از اقامتگاه‌ها برای تهیه غذا موجود می‌باشد.
 • هزینۀ رفت و آمد نیز برعهدۀ شرکت کنندگان است.

Cefn Lea Park

Midwales Christian Holiday and Conference Complex

Cefn Lea Park, Dolfor, Newtown, Powys SY16 4AJ

محل کنفرانس

محل برگزاری کنفرانس (Cefn Lea Park) ظرفیت پذیرش کنفرانسی تا ۵۰۰ نفر را داراست. شورای کلیساهای ایرانی همگام امسال محل کنفرانس را برای ۳۰۰ – ۳۵۰ نفر رزرو کرده است.

پارک Cefn Lea در محدودۀ خوش آب و هوایی در ولز قرار دارد. به دور از سروصدای شهر و در دامن طبیعت، این مجموعه بزرگ از امکانات مناسبی برای استراحت، تفریح و برگزاری کنفرانسهای بزرگ برخوردار است و معمولا توسط کلیساها، مدارس و دانشگاهها مورد استفاده قرار میگیرد.

این مکان علاوه بر طبیعت سبز و امکانات تفریحی بسیار، سالن‌های متعد د ی را نیز جهت برگزاری جلسات مختلف برای گروه‌های سنی از جمله کود کان، نوجوانان و جوانان د ر اختیار ما می‌گذارد . ما امیدواریم از مشارکت با دیگر ایمانداران کمال استفاده را در این زمان کم ببرید و ملاقاتی تازه با خداوند داشته باشید.

پارکینگ نسبتاً بزرگی برای پارک کردن ماشینهای شخصی تدارک دیده شده است.

محل کنفرانس بر روی جاده Newtown ،A483 به Llandrindod Wells Rd، در حدود ۱ مایلی روستای Dolfor می‌باشد. اگر از طرف شهر Newtown بیایید، در ورودی محل کنفرانس سمت راست شما قرار خواهد داشت.

نزدیکترین ایستگاه قطار Newtown Powys، بر روی خط Shrewsbury به Aberystwyth می‌باشد. این ایستگاه در فاصلهٔ ۵ مایلی از محل کنفرانس است، که همیشه تعداد زیادی تاکسی با قیمت‌های مناسب درآنجا موجود است.